Bochnianin na Facebook-u

Bochnianin.pl - internetowy serwis lokalny BochniaBochnianin.pl - Bochnia, miasto bochnia, bochnianin

malopolanin.pl Kontakt Forum
Strona główna Wydarzenia A A A

17 Kwietnia 2014 17:00

W poniedziałek start sezonu motocyklowego

W Lany Poniedziałek w Bazylice

czytaj więcejJubileuszowe X Galicyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego zaplanowano na 21 kwietnia, czyli tradycyjnie w Lany Poniedziałek. Miłośnicy jednośladów spotkają się w Bazylice pw. św. Mikołaja w Bochni. Okolicznościowa msza święta rozpocznie się o godzinie 12.00.

czytaj więcej komentarze (0)

17 Kwietnia 2014 13:03

ABW nie zajmie się kamienicą przy Solnej

Sprawę przekazano bocheńskiej policji

czytaj więcej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie zajmie się badaniem sprawy kamienicy przy ul. Solnej 1 w Bochni. Chciała tego komisja gospodarki komunalnej i ochrony środowiska, której przewodniczący stosowne pismo wysłał do krakowskiej delegatury ABW.

czytaj więcej komentarze (2)

17 Kwietnia 2014 12:21

Bez przetargów dla zadań do 30 tys. euro

Zmiana prawa zamówień publicznych

W środę 16 kwietnia weszła w życie nowelizacja prawa zamówień publicznych dotycząca progu, do którego nie trzeba organizować przetargów. Do tej pory taka procedura nie była konieczna w przypadku zadań do kwoty 14 tys. euro. Nowy próg to 30 tys. euro.

czytaj więcej komentarze (6)

17 Kwietnia 2014 11:51

Bochnia: Okradł kilkadziesiąt grobowców. Łup na złom

Złodziej wpadł w ręce policji

Bocheńska policja zatrzymała 38-letniego mieszkańca Proszówek, który okradł kilkadziesiąt grobowców (m.in. zasłużonych bochnian) na cmentarzu przy ul. Orackiej. Łup chciał oddać na złom.

czytaj więcej komentarze (3)

16 Kwietnia 2014 19:00

II etap KN-2. Radni zaskoczeni brakiem kar

Zamieszanie związane z projektem na II etap KN-2

Po dyskusji dotyczącej II etapu drogi KN-2 na ostatniej sesji rady miejskiej tematem zainteresowali się radni komisji rewizyjnej. Ich wątpliwości budzi głównie brak nałożenia przez miasto kar na wykonawcę za opóźnienia w pracach projektowych. Podczas dyskusji na komisji rewizyjnej mocno iskrzyło pomiędzy zastępcą burmistrza Tomaszem Przybyło i przewodniczącym komisji Wojciechem Cholewą.

czytaj więcej komentarze (8)

16 Kwietnia 2014 15:50

Wymiana zieleni bez przetargu. Radny w szoku

Wątpliwości związane z realizacją tego zadania przez BZUK

czytaj więcejWtorkowa komisja rewizyjna zajmowała się m.in. tematem rewitalizacji zieleni na bocheńskim Rynku. Zapowiedziane zlecenie tych prac bez przetargu BZUK-owi wzbudziło wątpliwości radnego Bogdana Kosturkiewicza. Dzień później rozpoczęto wycinkę drzew.

czytaj więcej komentarze (38)

16 Kwietnia 2014 15:25

PRACA w AiFO: GŁÓWNA KSIĘGOWA

Ogłoszenie płatne

czytaj więcejA i F O GROUP Sp. z o.o., bocheńska firma  działająca w branży chłodniczej, specjalizująca się w: montażach instalacji i urządzeń chłodniczych w obiektach przemysłowych i komercyjnych produkcji drzwi chłodniczych przeszklonych i konstrukcji aluminiowych dla chłodnictwa dystrybucji części do produkcji urządzeń chłodniczych obecnie poszukuje pracowników na stanowiska: GŁÓWNA KSIĘGOWA Miejsce pracy: Bochnia Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe co najmniej 2-letnie doświadczenie w pełnej księgowości bardzo dobra znajomość ustawy o VAT, ustawy o rachunkowości praktyczna umiejętność sporządzania deklaracji podatkowych (VAT-7) obsługa programów księgowo-finansowych (mile widziana znajomość programów CDN OPTIMA)

czytaj więcej

16 Kwietnia 2014 13:09

W budowlance otwarto pracownię komputerową

Nowy sprzęt za ponad 56 tys. zł

czytaj więcej W poniedziałek 14 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni otwarto nową pracownię komputerową i geodezyjną. "Budowlanka" wzbogaciła się o nowy sprzęt o wartości ponad 56 tys. zł. Pracownia została zakupiona w ramach projektu systemowego województwa małopolskiego, którego partnerem jest powiat bocheński.

czytaj więcej komentarze (7)

16 Kwietnia 2014 13:00

4. wydanie przewodnika po powiecie bocheńskim

Tekst promocyjny

czytaj więcej Na lokalnym rynku księgarskim pojawiło się kolejne wydanie przewodnika po powiecie bocheńskim. Książka nosi tytuł „Bochnia i powiat bocheński - przewodnik turystyczny”, a ukazała się nakładem Wydawnictwa Progress. Jak podkreśla prowadząca oficynę Anita Własnowolska-Bielak, jest to już czwarte wznowienie tej pozycji w ciągu kilku lat. Najnowsza książka zawiera oczywiście konieczne aktualizacje, a od wcześniejszych różni się zarówno formatem, jak i szatą graficzną. Wydawca zastosował wygodną w korzystaniu oprawę spiralną, publikuje większą liczbę zdjęć, a w układzie tekstu odszedł od sztywnego podziału obszaru powiatu na gminy. Prezentację Ziemi Bocheńskiej rozpoczyna wędrówkami po ulicach Bochni, nie zapominając

czytaj więcej

16 Kwietnia 2014 11:02

Odsłonięto tablicę pamięci małżeństwa Kotów

W obiektywie Bochnianin.pl

czytaj więcej Na budynku przy ul. Kazimierza Wielkiego 18 zamontowano tablicę pamiątkową poświęconą Wiesławie i Janowi Kotom - zasłużonym pedagogom i patriotom. Tablicę ufundował Adam Cichoń, a krótką uroczystość, która odbyła się we wtorek 15 kwietnia, zorganizowało Stowarzyszenie Bochniaków i Miłośników Ziemi Bocheńskiej.

czytaj więcej komentarze (4)
znalezionych: 9120, strona 1 z 912
  1234567891011
r e k l a m a

Bochnianin.pl: Po ile reklama? Już od 39 zł reklama

r e k l a m a

Ostatnio na Forum


 
x