Bocheńskie Gracje


Poprzednie edycje:  2014  |   2013  |  2012   |   2011   |   2010   |   2009   |   2008   |   2007

Bocheńska Gracja 2015 - kandydatki

 

1. Anna KUFLIK

W wydaniu styczniowo-lutowym Kronika Bocheńska prezentuje pierwszą kandydatką ubiegającą się o tytuł tegorocznej „Gracji”, którą jest Anna Kuflik z I Liceum Ogólnokształcącego.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


2. Natalia TRESTKA

Drugą kandydatką ubiegającą się o tytuł tegorocznej Gracji Bocheńskiej jest Natalia Trestka - uczennica II Liceum Ogólnokształcącego marząca o karierze prawniczki.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


3. Gabriela KŁUSEK

Pierwsza wiosenna kandydatka do tytułu Gracji Bocheńskiej 2015 zdecydowała się na naukę w bocheńskim „mechaniku”, bo zainteresował ją profil językowy gwarantujący w tygodniu aż sześć godzin angielskiego, cztery niemieckiego i jedną francuskiego.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


4. Natalia GAWEŁCZYK

Natalia jest pierwszoklasistką w Zespole Szkół nr 2. Jej atutem, na który każdy zwraca uwagę, są jej naturalnie falowane, gęste i długie włosy. Majowa kandydatka w konkursie o tytuł Gracji ma jednak znacznie więcej zalet.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


5. Agata DYLĄG

Agata Dyląg w Zespole Szkół nr 3 rozwija swoje zainteresowania kulinarne. - „Wolę uczyć się praktyki niż teorii. W przyszłości chętnie podejmę pracę w zawodzie kucharza lub cukiernika” - mówi. Agata dobrze czuje się w ciemnych kolorach, czasem wprowadza jednak wyraziste dodatki. Modą specjalnie się nie interesuje, ale motoryzacją, owszem.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


6. Kinga SOBAŚ

W wydaniu wakacyjnym Kronika Bocheńska prezentuje Kingę Sobaś, która w konkursie o tytuł „Gracji Bocheńskiej 2015” reprezentuje II Liceum Ogólnokształcące.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


7. Natalia Gaik-Hoang

Z początkiem roku szkolnego wśród kandydatek ubiegających się o tytuł „Gracji Bocheńskiej 2015” znalazła się Natalia Gaik-Hoang z I LO. Jest uczennicą III klasy biologiczno-chemicznej i właśnie te dwa przedmioty zamierza zdawać na maturze w wersji rozszerzonej.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ 


8. Martyna WANICKA

Ósmą kandydatką ubiegającą się o tytuł „Gracji Bocheńskiej 2015” jest Martyna Wanicka - smukła blondynka z Zespołu Szkół nr 1, miłośniczka babcinych drożdżówek i bieszczadzkich krajobrazów.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


9. Dagmara PLESZYŃSKA

Listopadowa kandydatka do tytułu „Gracji Bocheńskiej 2015” uczy się w Zespole Szkół nr 2. Jest w drugiej klasie technikum architektury krajobrazu, lecz jej największą pasją jest modeling.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ


10. Sylwia KORBA

Tegoroczna maturzystka, jest ostatnią - dziesiątą kandydatką, która dołączyła do grupy dziewcząt ubiegających się o tytuł „Gracji Bocheńskiej 2015”. Uczy się w technikum hotelarskim w Zespole Szkół nr 3, a to oznacza, że oprócz matury czekają ją egzaminy z kwalifikacji zawodowych.

Zobacz: GALERIA ZDJĘĆ