Wydarzenia

Osiedle Panorama: Powstaje już czwarty blok

Artykuł promocyjny

Osiedle Panorama to nowa dzielnica Bochni usytuowana na terenie niegdyś istniejącej cegielni, obok słynnego źródełka na Murowiance. Inwestycja rozpoczęta w 2013 roku cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Bochni i powiatu bocheńskiego, ale także osób z okolic Krakowa oraz z zagranicy.

Deweloper postawił na wysoką jakość materiałów z których budowane są bloki oraz elegancki wystrój klatek schodowych. Posadzki są granitowe, barierki ze stali nierdzewnej oraz drewna, zaś wszelkie skrzynki (prąd oraz woda) są estetycznie zabudowane, a balkony przeszklone mlecznymi szybami.

W każdym budynku zainstalowane są windy i każdy blok wraz z przyległymi miejscami postojowym stanowi zamknięty teren dostępny tylko dla mieszkańców.

Blok 55 E to I całkowicie zakończony etap i prawie całkowicie zamieszkały. Wyjątek stanowią ostatnie dwa wolne mieszkania usytuowane na ostatnim piętrze. Są to mieszkania dwupoziomowe w których np. drugi poziom można zaadoptować na sypialnię, a ich atrakcyjność dodatkowo podnosi panorama na całą okolicę.

Blok 55 F zakończył II etap budowy. Budynek również jest całkowicie zamieszkały, a na chwilę obecną posiadamy zaledwie 4 wolne lokale mieszkalne. Są to duże przestronne 3-pokojowe mieszkania o powierzchni 63 m² z balkonami o powierzchni 14 m². Wizytówkę tych mieszkań można obejrzeć na filmie poniżej.

Blok 55 G czyli III etap, którego budowa wciąż trwa, został już sprzedany w 90 %. Ogromną popularnością cieszą się tu mieszkania o mniejszym metrażu.

Mimo zimowej aury, w związku z dużym zainteresowaniem rynku na Osiedlu Panorama ruszyła budowa IV bloku.

Deweloper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomił sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku.
W bloku 55 G (IV etap), podobnie jak w poprzednim bloku nie będzie gazu, co w realny sposób zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców. Ogrzewanie wody oraz mieszkań dostarczane będzie z nowo wybudowanej przez dewelopera kotłowni.

W IV etapie inwestor postawił głównie na mieszkania o małych i średnich metrażach, ale dla klienta poszukującego większych powierzchni wybudowane zostaną cztery wyjątkowe apartamenty. Do wyboru są mieszkania o metrażach 32, 37, 42 , 44 i 70 m2.

Większość mieszkań posiada przestronne balkony. Do każdego mieszkania istnieje możliwość zakupu piwnicy. Dodatkowo klienci mają możliwość nabyć garaż oraz miejsce postojowej.

Pierwsze rezerwacje w Etapie IV zostały już poczynione!

Deweloper zaprasza do kontaktu:

Tel : 881 29 24 24
Email : cober@cober.info.pl
Wszelkie aktualności : www.panoramabochnia.pl

Najnowsze