Wydarzenia

Poważny wypadek w Stanisławicach. Droga całkowicie zablokowana

tim

W poniedziałek przed godz. 9:00 na drodze powiatowej w Stanisławicach (gmina Bochnia) zderzyły się dwa pojazdy. Nie żyje jedna osoba.

W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy: samochód osobowy Renault Scenic i samochód dostawczy marki Iveco. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy.

- Na prostym odcinku drogi z nieustalonych na obecną chwilę przyczyn kierujący samochodem Renault Scenic, mieszkaniec powiatu bocheńskiego, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Ivevo. W wyniku poniesionych obrażeń, pomimo przeprowadzonej na miejscu reanimacji, zmarł kierowca Renault Scenic - powiedziała w rozmowie z Bochnianin.pl Dominika Półtorak, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Ponadto policja poinformowała, że kierowca samochodu dostawczego nie odniósł poważnych obrażeń, choć została dla niego karetka pogotowia ratunkowego. - W momencie zdarzenia kierowca Iveco był trzeźwy. Wiemy też, że warunki drogowe były ciężkie - dodała Dominika Półtorak.

Droga jest zablokowana. Na miejscu pracuje straż pożarna, policja, prokurator oraz pomoc drogowa.

Dodatkowo jadący do wypadku wóz strażacki wypadł z drogi w okolicach Damienic. Więcej na ten temat tutaj: Wóz strażacki wypadł z drogi - ZDJĘCIA.

comments powered by Disqus

Najnowsze