Wydarzenia

Zbiórka pieniędzy na naprawę serca 16-letniej Eweliny

Tomasz STODOLNY

16-letnia bochnianka Ewelina Wnęk już dwukrotnie przechodziła ratującą życie operację serca (4 dni po urodzeniu i 2 lata później). Dzisiaj jest już niemal dorosłą kobietą i jej serce znowu potrzebuje interwencji lekarzy specjalistów. Operacja jest kosztowna: potrzeba 180 tys. złotych. Trwa zbiórka - możecie pomóc!

- Za operację musimy zapłacić 40 tysięcy euro. Taka jest cena za zdrowie naszej córki - napisała na portalu SiePomaga Agnieszka, mama Eweliny. - Wiele osób, które ją znają, jest zaskoczonych… Widzą na co dzień pełną życia i energii młodą kobietę, nie wiedząc o bombie, cichutko tykającej w jej sercu. Musimy ją rozbroić, zanim będzie za późno. Prosimy więc o wsparcie.

Operacja powinna się odbyć w pierwszej połowie 2019r.

- Prof. Malec już na nas czeka, mamy przyjechać jak tylko zbierzemy pieniądze. Strach powrócił... Dopóki nie naprawimy serca córki, możemy zapomnieć o spokojnie przespanych nocach. Tylko to się teraz liczy. Wierzymy, że dzięki Waszym szczodrym sercom, Ewelina będzie mogła wkroczyć w dorosłe życie ze zdrowym sercem, a wtedy ogromny kamień spadnie z naszych, rodzicielskich serc…

Cała historia Eweliny - TUTAJ.

comments powered by Disqus

Najnowsze