Wydarzenia

Powiat bocheński wydał kalendarz na 2019 rok

tim

Na kartach kalendarza znajdują się piękne zdjęcia obrazujące zabytki oraz wydarzenia, które organizowane są w ramach „Weekendu z zabytkami powiatu bocheńskiego”. Posiadaczem kalendarza może stać się każdy zainteresowany.

„Weekend z zabytkami powiatu bocheńskiego” otrzymał prestiżowy tytuł Laureat w kategorii Wydarzenie w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski. Otrzymane wyróżnienie stało się inspiracją do kalendarza wydanego na 2019 rok, a imprezę tę powiat bocheński organizuje już od 12 lat.

- „Weekend z zabytkami” to wyjątkowo ważny dla nas projekt. Jego głównym celem jest promocja tego nam najbliższego, ale nie zawsze poznanego dziedzictwa lokalnego, a ten kalendarz jest elementem tej właśnie promocji skierowanej do naszych mieszkańców. Chcielibyśmy, aby nasi mieszkańcy utożsamiali się z tym przedsięwzięciem, a równocześnie z tym naszym lokalnym dziedzictwem - mówią organizatorki imprezy Katarzyna Kępa-Hamuda i Sabina Kierepka.

- Zależy nam, aby wokół tej imprezy tworzył się pozytywny klimat i przyjazne otoczenie do kontynuacji, a wręcz poszerzania tego przedsięwzięcia - mówią organizatorki dodając: - Chciałbyś, aby na Twojej ścianie zawisł taki kalendarz? Zgłoś się do nas.

Kalendarz został opracowany i wydany przez Wydział Promocji Starostwa Powiatowego w Bochni.

comments powered by Disqus

Najnowsze