Wydarzenia

122 Mikołajów przemaszerowało ulicami Bochni - ZDJĘCIA

Tomasz STODOLNY

W zorganizowanym po raz trzeci bocheńskim "Biegu Mikołajów" wzięły udział aż 122 osoby! W sobotę wszyscy w specjalnych przebraniach dostarczyli worki z prezentami (w sumie 135 paczek) do wychowanków Domu Dziecka, podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz Domu Opieki Społecznej.

W pierwszej takiej akcji 2 lata temu wzięło udział dwadzieścia kilka osób. Rok temu było ich 52. Gdy jesienią inicjatorowi zamarzyło się "100 Mikołajów na 100-lecie Niepodległości", wcale nie było pewne, czy uda zebrać się tak liczną grupę pragnącą zaangażować się w to charytatywne przedsięwzięcie. A jednak!

- 122 Mikołajow! Tak tyle Nas było w tym roku na Naszym 3 biegu Mikołajkowym! - cieszył się podsumowując przedsięwzięcie we wpisie na Facebooku Marcin Kusiak z grupy Creative Bochnia Biega team – Dziki na Stadionie.

- To było wspaniałe popołudnie - pełne rozgrzanych, dobrych i otwartych serc maszerujących ulicami Bochni. Wywołaliśmy dużo radości, spotkaliśmy wielu uśmiechniętych ludzi, trąbiących wesoło samochodów i machających z okien obserwatorów!

comments powered by Disqus

Najnowsze