Wydarzenia

Konkurs w CKZiU w Łapanowie: "Mam zawód. Mam fantazję"

tim

Pod koniec października w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie zorganizowano VI edycję wojewódzkiego Konkursu „Mam zawód. Mam fantazję” - konkurencja IX - Dekoracja z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę - branża budowlana.

Konkurs jest organizowany przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”.

Konkurs składał się z części praktycznej. Miał formę konkurencji drużynowych. W konkursie wzięło udział 11 drużyn - po dwie osoby w drużynie, z następujących szkół: Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Mszana Dolna, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Krynica Zdrój, Zespół Szkół im. Św. Kingi w Łącku, Branżowa Szkoła I Stopnia nr 30 w Krakowie, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. św. Jana Pawła II w Łapanowie, Zespół Szkół nr 4 w Olkuszu, Zespół Szkół Budowlanych w Tarnowie, Zespół Szkół im. Ks. Józefa Tischnera w Dobczycach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku, Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 w Krakowie.

Wyniki będą ogłoszone na dorocznej Gali Kształcenia Zawodowego.

comments powered by Disqus

Najnowsze