Wydarzenia

Wyniki ankiety oceniającej debatę przed II turą wyborów burmistrza Bochni

Mirosław CISAK

Krzysztof Kokoszka wygrał ankietę, którą redakcja Bochnianin.pl opublikowała na swoim facebookowym profilu tuż po zakończeniu transmisji na żywo z poniedziałkowej debaty kandydatów na burmistrza Bochni. W ankiecie pytaliśmy "kto lepiej zaprezentował się w debacie?". Głosowanie trwało 24 godziny. Na Krzysztofa Kokoszkę zagłosowały 502 osoby (60%), a na Stefana Kolawińskiego 333 (40%).

Poniedziałkową debatę można było na żywo oglądać na facebookowym profilu Bochnianin.pl. Jednocześnie transmisja osadzona była na portalu Bochnianin.pl. W szczytowych momentach transmisję oglądało jednocześnie ponad 300 osób.

Statystyki Facebooka: W sumie transmisja na żywo wyświetlana była przez 27,3 tys. minut, a łączna liczba odbiorców to 3620, co daje średni czas wyświetlania przez jedną osobę na poziomie ok. 7,5 min. Internauci oglądając transmisję napisali ponad 150 komentarzy.

Tuż po zakończeniu debaty na Facebooku opublikowaliśmy ankietę, w której pytaliśmy kto lepiej zaprezentował się w debacie zorganizowanej przez redakcję Bochnianin.pl przed II turą wyborów burmistrza Bochni? Krzysztof Kokoszka, czy Stefan Kolawiński?

W ankiecie wzięło udział 835 internautów (każdy mógł oddać tylko jeden głos). Na Krzysztofa Kokoszkę zagłosowały 502 osoby (60%), a na Stefana Kolawińskiego 333 (40%).

Całą debatę można obejrzeć TUTAJ.

comments powered by Disqus

Najnowsze