Wydarzenia

Krzysztof Kokoszka odpowiedział na list Jerzego Lysego

Tomasz STODOLNY

Krzysztof Kokoszka zdecydował się odpowiedzieć na list Jerzego Lysego i zgodnie z wolą jego autora tę odpowiedź przesłał także do redakcji Bochnianin.pl. Dodatkowo opublikował ją również na Twitterze.

Przypomnijmy, Jerzy Lysy złożył kandydatom na burmistrza Krzysztofowi Kokoszce i Stefanowi Kolawińskiemu niecodzienną propozycję, aby po wygranych przez jednego z nich wyborach, stanowisko zastępcy burmistrza powierzyć przegranemu. Więcej na ten temat TUTAJ.

"Dziękuję p. Jerzemu Lysemu za przesłany list. Traktuję go jako cenny wkład w dyskusję na temat sytuacji bocheńskiego samorządu, teraz i po II turze wyborów na stanowisko burmistrza miasta. Miarą dojrzałej demokracji jest swobodna wymiana poglądów i ścieranie się racji.

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem dla Bochni jest oddanie jej losów w ręce samych mieszkańców poprzez akt głosowania. Tak, jak 21 października zadecydowali o kształcie władz uchwałodawczych, niech w ten sam sposób zdecydują, komu powierzona zostanie władza wykonawcza - z wszystkimi tego konsekwencjami.

Z poważaniem: Krzysztof Kokoszka".

Na razie nie ma odpowiedzi drugiego adresata listu.

AKTUALIZACJA - 29.10.2018 h 15:15

Stefan Kolawiński również odpowiedział na list Jerzego Lysego. Szczegóły TUTAJ.

comments powered by Disqus

Najnowsze