Wydarzenia

Mariusz Palej: Podziękowanie dla mieszkańców Gminy Rzezawa

Ogłoszenie płatne

Szanowni Mieszkańcy Gminy Rzezawa

Każde kolejne wybory są dla mnie trudniejsze. Bo już mnie Państwo znacie. Bo już słyszeliście moje zapewnienia wyborcze. Już wiecie, że się z nich wywiązuję. Już wszystko jest jasne.

Więc kiedy dowiedziałem się, że w tym roku zaufało mi 2750 osób, więcej niż cztery lata temu, poczułem radość i wdzięczność. Bo to już nie są puste słowa. To konkretne działanie. Ktoś poszedł na wybory i postawił krzyżyk przy moim nazwisku. Ilość krzyżyków dała mi mandat. A mandat to kolejne zaufanie na kolejne pięć lat. Kolejne wyzwania.

W tej kadencji będą mnie wspierali wybrani przez Państwa radni. Wierzę, że wszystkim tym osobom leży na sercu dobro naszej Gminy i jej mieszkańców, a zatem razem będziemy mogli zrealizować założone obietnice. Obiecujemy nie zwalniać tempa i dalej dawać z siebie wszystko. Równocześnie mam poczucie, że zdobyte doświadczenie pomoże jeszcze sprawniej działać.

Słowo “dziękuję” ma w tym wypadku wielu odbiorców. Dziękuje każdej osobie, która ten krzyżyk postawiła. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w moją kampanię. Pomagali mi i wspierali mnie podczas trudnej i brudnej kampanii wyborczej. Poświecili swój czas, ale też firmowali swoim nazwiskiem moją osobę i moje działania. Dziękuję mojej drużynie kandydatom do Rady Gminy, radnym, sołtysom, strażakom, sportowcom i kołom gospodyń. Dziękuję znajomym bliższym i dalszym, ale też tym, których nie znam osobiście a mimo to zaufali mi. Tworzymy lepszy świat dla nas i dla tych, których kochamy.

Z wyrazami szacunku
Mariusz Palej

Najnowsze