Wydarzenia

W sobotę zbiórka makulatury na budowę Centrum Dziecka w Kamerunie

tim

W sobotę 13 października przy kościele św. Pawła Ap. w Bochni w godz. od 7.00 do 16.00 odbędzie się ostatnia w tym roku zbiórka makulatury, której celem jest budowa Centrum Dziecka w stolicy Kamerunu Yaonde.

- Dziękując jeszcze raz wszystkim, którzy wzięli udział we wrześniowej zbiórce makulatury, zapraszamy do dalszego wsparcia budowy Centrum Dziecka w Yaonde, stolicy Kamerunu. Po wybudowaniu studni głębinowej, rozpoczęto budowę Ośrodka Zdrowia, gdyż jak informuje s. Kolbena, główna koordynatorka budowy Centrum Dziecka, mieszkańcy tej dzielnicy bardzo potrzebują pomocy medycznej, a zwłaszcza dzieci ze względu na ogromną śmiertelność - mówi Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich DT Oddział przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

W przypadku problemów z magazynowaniem makulatury, można wcześniej dostarczyć ją do bazy firmy recyklingowej Ekombud, znajdującej się przy ul. Partyzantów 7 (wjazd od ul. Gazowej - pierwsza brama po lewej stronie). Poświadczenie przekazania makulatury można oddać organizatorom w dniu zbiórki. - Dziękując za dotychczasowe zaangażowanie, liczymy na Państwa dalszą pomoc - zachęca Maria Ślusarz.

comments powered by Disqus

Najnowsze