Wydarzenia

PRACA w Galerii Bocheńskiej

Ogłoszenie

Poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

w salonie odzieżowym Galerii Bocheńskiej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy
- Obsługa kasy fiskalnej
- Dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towarów

OCZEKIWANIA

- Zorientowanie na kontakt z klientem
- Entuzjazm i zaangażowanie
- Uczciwość
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

FIRMA OFERUJE:

- Elastyczne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
- Pakiet świadczeń pracowniczych
- Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne proceduralne i produktowe
- Możliwość uczestniczenia i rozwoju w innowacyjnej koncepcji sprzedaży

CV prosimy przesłać na adres rekrutacjaifashion@gmail.com

Prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Ifashion Sp. z o.o., ul. Karmelicka 10, 31-128 Kraków, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), a także Ustawa z dnia 10 maja 2018 r.”

Jeśli chcesz, aby Twoje CV było brane pod uwagę w przyszłych procesach rekrutacyjnych koniecznie dopisz:

‘’Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji’’

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy: https://www.ifashion.com.pl/rodo/