Wydarzenia

SUŁTAN: Wygodne spanie. Technologia pomoże Wam dobrać materac!

Artykuł promocyjny

Od 2 sierpnia do 3 września bocheński Salon Meblowy SUŁTAN (ul. Gazowa 6) jako jeden z kilku w Polsce będzie dysponował specjalną Matą Sensoryczną, dzięki której personel łatwo dobierze idealny dla Klientów materac. Dodatkowo w dniach 10-11 sierpnia w Salonie odbędzie się spotkanie z Fizjoterapeutą, który opowie o wpływie tego na czym śpimy, na komfort codziennego życia.

Mata X-Sensor to urządzenie w formie cienkiego materiału, wyposażonego w czujniki CSI (Comfort Silhouette Imaging). Na całej powierzchni maty jest ich około 1600 sztuk. W momencie kiedy człowiek kładzie się na macie, czujniki wysyłają informację o sile nacisku na materac ze strony człowieka, oraz sile nacisku zwrotnego materaca.

Specjalistyczne oprogramowanie oblicza na tej podstawie indeks BMI (Body Mass Index), obrazując te wyniki w formie „mapy” ciała człowieka. Trójwymiarowy obraz pokazuje, gdzie dochodzić będzie do nadmiernych nacisków na ciało, a gdzie do najmniejszych.

Dzięki temu możemy dobrać Klientowi taki materac, który będzie miał najmniejszą ilość zbyt dużych nacisków materaca na ciało. Tak dobrany materac, idealnie będzie podpierał Cię w każdym miejscu i pozwoli uniknąć problemów z nadmiernym obciążeniem kręgów kręgosłupa podczas snu, dzięki czemu obudzisz się wyspany i pełen sił na cały dzień.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w powyższych dniach, nie ominą Państwa świetne promocje i gwarantujemy, że zakupy u nas zakończą się świetnym snem.

UWAGA: Do 3 września obowiązuje promocja -20% na materace firmy Hilding i Curem!

Serdecznie zapraszamy!

2 sierpnia - 3 września: dostępna Mata Sensoryczna
10-11 sierpnia (piątek-sobota): spotkanie z Fizjoterapeutą

Salon Meblowy Sułtan
Ul. Gazowa 6
32-700 Bochnia
+14 611 30 02
www.sultan.com.pl
meble@sultan.com.pl

Najnowsze