Wydarzenia

Powiat: Kalendarz wydarzeń 2018

tim

Prawie 300 wydarzeń ukazało się w kalendarzu imprez wydanym przez Starostwo Powiatowe w Bochni. Wśród nich znajdziemy imprezy sportowe, kulturalne, te związane z tradycją jak Wianki Świętojańskie nad Rabą, czy Dożynki Regionalne, ale również wydarzenia, które pojawią się po raz pierwszy jak cykl wykładów Akademii Niepodległości.

- Wydawnictwo to jest przewodnikiem po bogatej ofercie imprez odbywających się na Ziemi Bocheńskiej i mamy nadzieję, że zachęci mieszkańców naszego powiatu oraz turystów do czynnego w nich udziału - poinformowali urzędnicy.

Kalendarz powstał dzięki współpracy Starostwa Powiatowego, gmin Powiatu Bocheńskiego, stowarzyszeń i innych organizatorów imprez. W publikacji zostały uwzględnione wszystkie wydarzenia, które zostały przesłane do Wydziału Promocji bocheńskiego starostwa.

Publikacja trafi do organizatorów, hoteli, instytucji kultury i atrakcji turystycznych na terenie powiatu, punktów informacji turystycznej na terenie Małopolski, jak również będzie dystrybuowana na targach. Wersja internetowa kalendarza będzie dostępna również na portalach internetowych, aby służył jak największej liczbie odbiorców.

Ponadto na stronie www.powiat.bochnia.pl znajduje się kalendarium wydarzeń, z którego każdy może skorzystać i dodać wydarzenie, które nie znalazło się w wydanej publikacji.

Elektroniczna wersja kalendarza jest dostępna TUTAJ.

comments powered by Disqus

Najnowsze