Wydarzenia

PRACA w CALAMID: Operator maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych

Ogłoszenie płatne

Firma CalaMid, działająca w sektorze produkcji komponentów do urządzeń chłodniczych, profili PVC do bram garażowych oraz obróbki metalu, poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Miejsce pracy: Bochnia, ul. Partyzantów

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

-obsługa maszyn przetwórstwa tworzyw sztucznych m.in. wtryskarek, wytłaczarek, termoformierek
-przygotowywanie towaru dla klienta: kompletowanie zamówienia, pakowanie, załadunek
-dbanie o porządek przy stanowisku pracy

WYMAGANIA:

-wykształcenie zawodowe/średnie
-chęć współpracy z innymi pracownikami
-sumienność, uczciwość, dokładność, zaradność

OFERUJEMY:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
-pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14 lub 7-15
-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-miłą atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy:
info@calamid.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem 605 345 812

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."