Wydarzenia

Agresja na autostradzie A4. Policja prosi o pomoc

tim

Małopolska policja poszukuje kierowcy czarnego VW passata kombi, który w czwartek omal nie doprowadził do tragedii na autostradzie A4 pomiędzy Wieliczką a Tarnowem.

4 stycznia 2018 r. około godz. 16.15 na 426 kilometrze autostrady A4 w k. Tarnowa - ok. 400 m za Węzłem Wielickim - kierujący samochodem marki VW Passat kombi koloru czarnego używając świateł drogowych sygnalizował kierowcy Forda Transita aby zjechał na prawy pas ruchu. Gdy ten zjechał, kierujący passatem, zrównał się z nim. W tym momencie szyba w fordzie po stronie kierowcy została rozbita. W fordzie przebywało również dwóch pasażerów, nikt nie doznał obrażeń.

Na miejscu przeprowadzono oględziny, przeszukiwano jezdnię w celu ujawnienia ewentualnych śladów, pocisków. Trwają czynności śledcze w tej sprawie związane ze spowodowanym zagrożeniem dla życia i zdrowia uczestników ruchu.

Policja apeluje do świadków, którzy widzieli w tym czasie na obwodnicy agresywnie jeżdżącego kierowcę czarnego VW Passata kombi, o zgłaszanie się do najbliższej jednostki policji lub telefon na numer 997 lub 126152917. Sprawę prowadzi komisariat 6 w Krakowie.

comments powered by Disqus

Najnowsze