Wydarzenia

PRACA w firmie COLD: Operator maszyn CNC

Ogłoszenie płatne

Firma COLD producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH TYPU CNC

Miejsce pracy: Bochnia ul. Łany 6

Opis stanowiska:
- obsługa maszyn produkcyjnych –prasy krawędziowe

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
- zaangażowanie i samodzielność

Oferujemy:

- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@cold.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.