Wydarzenia

PRACA: Dyckerhoff zatrudni w Bochni

Ogłoszenie płatne

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierowca kat. C - Operator pompy do betonu

Miejsce pracy: zakład produkcji betonu w Bochni

Zadania:

Praca polegać będzie na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton oraz obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub średnie
- uprawnienia do prowadzenia pojazdu o masie pow. 3,5 ton (prawo jazdy kat. C)
- uprawnienia operatora pompy ( z możliwością uzupełnienia kwalifikacji po zatrudnieniu )
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- pakiet świadczeń socjalnych

Zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie ofert pracy mailem lub pocztą na niżej podane adresy:

Dyckerhoff Polska Sp z o.o.
Zakład Produkcyjny w Bochni
Ul. Łany 11
32-700 Bochnia

Adres mailowy (w temacie wiadomości należy wpisać „praca Bochnia”): aplikacja@dyckerhoff.pl

telefon do kontaktów 601 943 701