Wydarzenia

Kosmetyki do makijażu w dobrej cenie - nowy sklep i zapowiedź konkursu

Artykuł promocyjny

Na Bocheńskiej mapie urodowej pojawiło się nowe miejsce. InSkin Makeup Studio to salon wizażu, sklep z kosmetykami i akcesoriami do makijażu oraz produktami do stylizacji paznokci. Na miejscu można skorzystać z bezpłatnej porady dotyczącej wizażu, uzyskać wskazówki na temat doboru i sposobu aplikacji kosmetyków, a przede wszystkim wykonać makijaż okolicznościowy, karnawałowy lub ślubny.

Ofertę tworzy bogaty wybór produktów firm Golden Rose, Revolution, Kinetics, Karaja, W7, Hakuro, Sleek, Ardell, Eylure i wiele innych, a wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach, porównywalnych z cenami w drogeriach internetowych.

To miejsce dla wszystkich. Nieważne czy lubisz dyskretny, czy odważny makeup. Nieważne czy robisz to dla siebie, czy może to Twoja praca. Każdy znajdzie coś dla siebie. W odpowiedzi na potrzeby Panów jest nawet półka z produktami do pielęgnacji brody.

InSkin Makeup Studio zlokalizowany jest w pasażu handlowym Supermarketu Cold, ul. Krakowskie Przedmieście 19 (Os. Niepodległości), alejka od strony Bistro.

Usługi świadczone są także mobilnie, z dojazdem do domu klienta. Pełna oferta dostępna na stronie www.inskin.pl

Specjalna oferta dla salonów, gabinetów kosmetycznych i wizażystek!

Uwaga konkurs!

Już za kilka dni rozpocznie się konkurs „Bochnia Makeup Fun 2017”. Zasady są proste: zadaniem uczestniczek będzie wykonanie, na specjalnie do tego przeznaczonym arkuszu, projektu makijażu. Do wygrania bezpłatny makijaż wg. najlepszego projektu oraz kosmetyki do wizażu renomowanych firm. Początek konkursu zostanie ogłoszony na facebookowym profilu, dlatego serdecznie zapraszamy do śledzenie InSkin Makeup Studio na facebooku.

 

 

* * *

Najnowsze