Wydarzenia

Trwa remont dachu sali sportowej przy PSP4

Tomasz STODOLNY

Uczniowie szkoły podstawowej nr 4 i II Liceum Ogólnokształcącego czekają na finał prac remontowych prowadzonych na dachu sali sportowej należącej do kompleksu oświatowego przy ul. Konfederatów Barskich.

Od momentu rozpoczęcia remontu zajęcia wychowania fizycznego dla uczniów liceum odbywają się w udostępnianej Hali Widowiskowo-Sportowej i sali MOSiR przy ul. Parkowej. Uczniowie podstawówki póki pozwalała na to aura ćwiczyli na przyszkolnych boiskach i placu zabaw - teraz możliwości są jednak ograniczone: uczniowie mogą ewentualnie grać na korytarzach w ping-ponga lub na czas WF trafiają do biblioteki/świetlicy.

Zakres robót remontowych obejmuje demontaż warstw istniejącej na dźwigarach blachy trapezowej wraz z warstwami ocieplenia, pokrycie dachowymi płytami warstwowymi z wewnętrznym rdzeniem poliizocyjanurowym (IPN), montaż wentylatorów dachowych, instalacji odgromowej oraz malowanie konstrukcji stalowych.

Koszty remontu to ponad 0,5 mln zł. Prace finansują po połowie miasto Bochnia oraz Powiat Bocheński. Zgodnie z umową prace mają zakończyć się do 3 grudnia.

comments powered by Disqus

Najnowsze