Wydarzenia

Brutalne zabójstwo w Niepołomicach. Mąż zabił żonę

Tomasz STODOLNY

- Zwłoki 30-letniej kobiety z licznymi ranami zadanymi ostrym narzędziem znaleziono we wtorek w jednym z domów w Niepołomicach (woj. małopolskie). Do zabójstwa przyznał się 50-letni mąż ofiary - poinformowała małopolska policja.

Tragedia rozegrała się dziś rano w jednym z bloków przy ul. Zabierzowskiej w Niepołomicach. Jak poinformował rzecznik prasowy małopolskiej policji, sprawca sam zadzwonił na policję i zgłosił, że zabił swoją żonę.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, tam zatrzymali Pawła W. W mieszkaniu znaleziono zwłoki 30-latki. Na ciele kobiety widoczne były ślady ran kłutych i ciętych. Na miejscu policjanci zabezpieczyli noże. W mieszkaniu znajdowało się 7-miesięczne dziecko, które zostało przekazane pod opiekę dziadków. Do nich trafiła także 9-letnia dziewczynka, która w czasie gdy rozegrał się dramat przebywała w szkole.

Na razie nie znane są szczegoły i przyczyny tragedii. Wiadomo, że policja nie miała wcześnie żadnych zgłoszeń i informacji o przemocy w rodzinie (nie zakładała tzw. niebieskiej karty).

Informację o znalezieniu zwłok kobiety z podciętym gardłem jako pierwsze podało Radio RMF.

Najnowsze