Wydarzenia

PTTK: Wycieczki w listopadzie i grudniu

tim

PTTK Oddział w Bochni organizuje wyjazdy w ramach turystyki krajowej i zagranicznej, pieszej górskiej i nizinnej, rowerowej, kajakowej i nie tylko. W listopadzie i grudniu zaprasza na kilka imprez turystycznych.

4-5 listopada Wycieczka krajoznawcza – Zadziwiające Podkarpacie; w programie m.in. Galicyjski Gdańsk, czyli Ulanów i spływ flisacki, stolica polskiego wikliniarstwa – Rudnik n/Sanem, Twierdza Przemyśl Fort XII Werner w Żurawicy, Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej i niezapomniane turystyczne wrażenia.

18 listopada – Zdobywaj odznakę Głównego Szlaku Beskidzkiego – Beskid Niski; przejścia piesze szlakiem czerwonym w Beskidzie Niskim, możliwość zdobywania punktów GOT i GSB. To kolejny wyjazd w ramach zdobywania odznaki Głównego Szlaku Beskidzkiego.

25-26 listopada – Turystyczne Andrzejki na Łemkowszczyźnie – Beskid Niski; w programie m.in. łemkowska zagroda maziarska w Łosiach, Dwór Gładyszów i Karwacjanów w Gorlicach, przejścia piesze szlakami Beskidu Niskiego, specjały kuchni łemkowskiej, czary, śpiewy, pohulanka i nie tylko…

9 grudnia – Zdobywaj odznakę Głównego Szlaku Beskidzkiego – Beskid Sądecki; przejścia piesze szlakiem czerwonym w Beskidzie Sądeckim, możliwość zdobywania punktów GOT i GSB. To ostatni w tym roku wyjazd w ramach zdobywania odznaki Głównego Szlaku Beskidzkiego.

Więcej informacji na stronie: www.bochnia.pttk.pl.

PTTK Oddział w Bochni, ul. Bernardyńska 10, 32-700 Bochnia, tel. 14 612 27 62, e-mail: pttkbochnia@interia.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze