Wydarzenia

Nowe przedszkole Montessori w Bochni

Ogłoszenie płatne

Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Kraina to nowa placówka przedszkolna zlokalizowana w Bochni, ulica Brzeska 19. Przyjmowane są Maluchy zamieszkałe na terenie miasta Bochnia oraz gminy Bochnia lub których opiekunowie tutaj pracują.

Dzięki realizacji projektu „I Ty możesz zostać przedszkolakiem!” z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, zostało utworzonych 40 miejsc dla dzieci w tym 5 miejsc zagwarantowanych dla dzieciaczków z niepełnosprawnościami. Baśniowa Kraina prowadzi obecnie nabór formularzy zgłoszeniowych, ponieważ start przedszkola to 13.11.2017 r.

Program pracy z Przedszkolakami oparty na metodzie Montessori, przyjazna atmosfera, bezpieczne i nowoczesne wyposażenie, logopedia, opieka psychologa, rytmika, język angielski – to wszystko sprawia, że będzie to miejsce idealne do zabawy i rozwoju dzieci. Czesne: 217,22 zł miesięcznie (w tym wyżywienie i zajęcia dodatkowe).

Metoda Montessori:

Wszystkie dzieci od urodzenia nastawione są na własny rozwój, na osiągnięcie niezależności i przejście od dzieciństwa do dorosłości. Metoda Montessori pomaga dzieciom i rodzicom w tym zadaniu. Jej podstawą jest szanowanie naturalnej indywidualności każdego dziecka, jeśli chodzi o jego rozwój fizyczny, umysłowy, duchowy i emocjonalny i kierowaniu go do całościowego wzrostu.
Najważniejszym okresem w życiu nie są lata studiowania na wyższej uczelni, ale te najwcześniejsze, czyli okres od narodzenia do sześciu lat. Jest to czas, kiedy formuje się inteligencja człowieka i nie tylko ona, ale całość jego zdolności psychicznych.

„Baśniowa Kraina powstała z pasji i miłości do dzieci. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca pełnego zabawy i wyobraźni, gdzie nasze Przedszkolaki otoczone czułą i profesjonalną opieką będą zdobywały nowe doświadczenia i umiejętności. Dla nas najważniejsze są dzieci, ich potrzeby i pragnienia. Każde dziecko jest inne i potrzebuje indywidualnego podejścia i zrozumienia. Pierwsza nasza placówka w formie żłobka funkcjonuje już od czterech lat. Wierzymy, że również przedszkole spełni wymagania Dzieciaczków i Rodziców.”

Więcej informacji można uzyskać:

504 485 325 lub 662 010 186
kontakt@basniowakraina-bochnia.pl 
www.basniowakraina-bochnia.pl a także www.facebook.com/montessoribochnia

 

Najnowsze