Wydarzenia

Stypendia burmistrza - lista nagrodzonych uczniów

tim

W piątek w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Jana Matejki w Bochni zorganizowano miejskie obchody Dnia Edukacji Narodowej. Nauczyciele odebrali nagrody, a uczniowie stypendia za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017.

Specjalne podziękowania za wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora szkoły oraz przyczynianie się do kształcenia i wychowania młodych ludzi otrzymały: Jolanta Kościółek - dotychczasowa dyrektor Gimnazjum nr 1 oraz Paulina Joniak - dotychczasowa dyrektor Gimnazjum nr 2.

Podczas uroczystości burmistrz Bochni Stefan Kolawiński oraz dyrektor MZE Dorota Palej Maliszczak wręczyli nagrody dyrektorom oraz nauczycielom miejskich placówek oświatowych w Bochni.

Nagrody odebrali:

Jolanta Kościółek - PSP nr 1 - wicedyrektor szkoły
Paulina Joniak - PSP nr 7 - wicedyrektor szkoły
Danuta Całka - PSP nr 1– nauczyciel
Marzena Szuperska - PSP nr 1 - nauczyciel
Anna Sułek - PSP nr 1 - nauczyciel
Agnieszka Cholewa-Bajda - PSP nr 2– nauczyciel
Sebastian Serwiński - PSP nr 2 - nauczyciel
Beata Babraj - PSP nr 4 - nauczyciel
Izabela Łabuda - PSP nr 4 - nauczyciel
Bożena Strońska - PSP nr 4 - nauczyciel
Monika Trojak - PSP nr 4 - nauczyciel
Bożena Wątroba - PSP nr 4 - nauczyciel
Magdalena Przybyło - PSP nr 5 - nauczyciel
Lidia Kaczmarek - PSP nr 7 - nauczyciel
Beata Biernat - PSP nr 7 - nauczyciel
Agata Gajewska - Miejskie Przedszkole nr 1 - nauczyciel
Paulina Swornowska - Miejskie Przedszkole nr 3 - nauczyciel
Joanna Sowa - Miejskie Przedszkole nr 4 - nauczyciel
Anna Cichy - Miejskie Przedszkole nr 6 - nauczyciel

Podczas okolicznościowego apelu wręczono również stypendia uczniom za wybitne osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne w roku szkolnym 2016/2017.

Lista nagrodzonych:

Magdalena Cabała - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Dagmara Skoczyńska - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Gabriela Koczwara - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Gabriela Kubala - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Justyna Kural - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Róża Lekka - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Alicja Marczyk - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Paulina Michalczyk - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Patrycja Sarlińska - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Kornelia Sobczyk - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Monika Wilk - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Wiktoria Zając - PSP nr 1 - I miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce 2016/17 w kategorii dziewcząt

Mateusz Błoniarczyk - PSP nr 1 - Finalista Tematycznego Konkursu Informatycznego "Małopolskie Baltie 2017" dla uczniów szkół podstawowych

Kinga Brennan - PSP nr 1 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Sara Favalli - PSP nr 1 - Laureatka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Karolina Filipek - PSP nr 2 - Laureatka XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

Kinga Śliwa - PSP nr 4 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych

Szymon Zięba - PSP nr 5 - Laureat Biblijnego Konkursu Tematycznego "Z Dobrą Nowiną przez życie" dla uczniów szkół podstawowych

Zofia Złomańczuk - PSP nr 5 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych

Oskar Bobowski - PSP nr 7 - Laureat XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

Zuzanna Wójcik - PSP nr 7 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych

Gabriela Herdan - Gimnazjum nr 1 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów

Jakub Kruszyna - Gimnazjum nr 1 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Jakub Kędra - Gimnazjum nr 1 - Finalista Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" dla uczniów gimnazjów

Julia Jakieła - Gimnazjum nr 1 - Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów oraz laureatka Małopolskiego Konkursu Języka francuskiego dla uczniów gimnazjów

Monika Seredyńska - Gimnazjum nr 1 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów

Filip Trojan - Gimnazjum nr 1 - Laureat Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjów oraz finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Jakub Czarny - Gimnazjum nr 1 - Finalista Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" dla uczniów gimnazjum

Bartłomiej Kruszyna - Gimnazjum nr 1 - Laureat Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów oraz finalista Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjów

Daria Orzechowska - Gimnazjum nr 1 - Laureatka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów

Aleksandra Zagórska - Gimnazjum nr 1 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów oraz finalistka tematycznego konkursu z języka hiszpańskiego "Różne oblicza Hiszpanii"

Dominik Zwierniak - Gimnazjum nr 1 - Laureat etapu centralnego XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

Jakub Cisło - Gimnazjum nr 2 - Finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów oraz Finalista Konkursu Informatycznego "Od algorytmu do programu" dla uczniów gimnazjów

Patryk Szot - Gimnazjum nr 2 - Finalista XXII Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

Oliwia Piórkowska - Gimnazjum nr 2 - Finalistka konkursu tematycznego "Prezydentowi Rzeczypospolitej… będę bezwzględnie posłuszny" W 70. Rocznicę śmierci Władysława Raczkiewicza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1939-1947.

Julia Michalik - Gimnazjum nr 2 - Finalistka Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów.

comments powered by Disqus

Najnowsze