Wydarzenia

"Weekend z zabytkami" z nową stroną internetową i zniżkami na pobyt

tim

Już za miesiąc (dokładnie 2-3 września) 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”. Wydarzenie doczekało się nowej strony internetowej. Ponadto organizatorzy informują o udogodnieniu dla osób przyjezdnych, czyli zniżkach na nocleg w hotelach.

Nowa strona internetowa ma pomóc turystom i mieszkańcom w poruszaniu się podczas weekendowego zwiedzania naszego powiatu bocheńskiego. Na stronie znajduje się opis każdego z obiektów wraz ze zdjęciami, lokalizacją na mapie Google, przekierowaniem na stronę danego obiektu oraz profil na Facebooku.

Można również znaleźć informacje o muzycznym zakończeniu weekendowego zwiedzania na bocheńskim Rynku, galerię z poprzednich edycji oraz aktualności, w których organizatorzy na bieżąco będą zamieszczać niezbędne informacje.

Strona dostępna jest pod adresem www.zabytki.powiatbochenski.pl.

- „Weekend z Zabytkami” to także weekend ze zniżkami. Nikt, kto w pierwszy weekend września przyjedzie na Ziemię Bocheńską, nie wróci stąd zawiedziony. Dla gości z zewnątrz przygotowaliśmy ofertę specjalną: zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji. Już dziś serdecznie zapraszam do świętowania z nami - mówi Ludwik Węgrzyn, starosta bocheński.

Hotele, które przyłączyły się do akcji:

- Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia (25% zniżki),, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl

- Hotel Kasztel (25% zniżki), ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl

- Hotel Sutoris (20% zniżki),, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 36 66; www.kopalniasoli.pl

- Hotel Zalesie (20% zniżki),, ul. Dąbrowskiego 1, 32-700 Bochnia, tel. 14 611 90 04; www.zalesie.com.pl

Każdy turysta, zmęczony całodziennym, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać z tej oferty. Wystarczy tylko hasło „Weekend z zabytkami”, by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 25- i 20-procentowej obniżki za usługi hotelowe.

Organizatorzy przypominają: „Weekend z zabytkami” to cykliczne wydarzenie, podczas którego w pierwszy weekend września otwieramy przed mieszkańcami i turystami najważniejsze i najciekawsze obiekty i miejsca znajdujące się na terenie Powiatu Bocheńskiego. W ubiegłym roku Starostwo Powiatowe w Bochni zostało nagrodzone za organizację „Weekendu z zabytkami” podczas Gali Europejskich Dni Dziedzictwa i otrzymało wyróżnienie za najlepsze wydarzenie i zaangażowanie w organizację przedsięwzięć w ramach EDD. Bocheńskie starostwo było jednym z pięciu podmiotów nagrodzonych w całym województwie małopolskim, a jedynym powiatem nagrodzonym w całej Polsce.

comments powered by Disqus

Najnowsze