Wydarzenia

Bocheńskie ramki na tablice rejestracyjne dla każdego

Tomasz STODOLNY

Od dziś każdy może zostać ambasadorem Bochni montując na samochodzie specjalne, bocheńskie ramki na tablice rejestracyjne - z herbem miasta i napisem "Bochnia - Miasto Soli". "Gadżet" rozdawany jest za darmo w urzędzie miasta (dziennik podawczy) oraz krytej pływalni przy ul. Poniatowskiego.

W reklamę akcji włączył się znany bocheński kierowca rajdowy Michał Bębenek oraz gorlicka firma Gór-Stal, która wybudowała w Bocheńskiej Strefie Aktywności Gospodarczej swój zakład produkcyjny, a teraz postanowiła wyposażyć swoją flotę pojazdów w bocheńskie ramki. To z tego powodu konferencję inaugurującą kampanię "Ambasador" zorganizowano dziś przed siedzibą firmy, a prezes spółki w obecności dziennikarzy zamontował ramki na swoim pojeździe.

- Kampania będzie dwuczęściowa: to jest część pierwsza, za jakiś czas będzie część druga - bliżej wakacji. Chcielibyśmy dotrzeć z logo naszego miasta, z nazwą naszego miasta, do szerszej grupy osób - mówił burmistrz Stefan Kolawiński.

- Współpraca z miastem bardzo dobrze nam się układa, jesteśmy zadowoleni i cieszymy się, że będziemy jeździć z takim logiem na naszych samochodach - mówił z kolei Adam Górski, prezes zarządu spółki Gór-Stal.

- Mam nadzieję, że w tę akcję aktywnie włączą się mieszkańcy, dlatego że warto promować nasze miasto po to, żeby ono było zauważalne, rozpoznawalne, a nie było kojarzone tylko i wyłącznie z różnymi incydentalnymi zdarzeniami, które w ostatnim czasie miały miejsce - podsumował Stefan Kolawiński.

Akcję "Ambasador" wymyślił i przygotował wydział promocji. Ramki można otrzymać za darmo w magistracie (dziennik podawczy) oraz krytej pływalni w Bochni.

 

 

 

comments powered by Disqus

Najnowsze