Wydarzenia

PRACA: AR Carton zatrudni pracowników

Ogłoszenie płatne

AR Packaging jest jednym z wiodących europejskich producentów opakowań z roczną sprzedażą przekraczającą 500 milionów Euro i zatrudniającym około 2200 pracowników w 17 fabrykach w 9 krajach.

Nasza fabryka w Stanisławicach, wytwarzająca opakowania kartonowe dla przemysłu tytoniowego, w związku z rozbudową poszukuje kandydatów na stanowisko:

DRUKARZ

Miejsce pracy: Stanisławice

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa maszyny Bobst Lemanic 820,
  • produkowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją produktu, kontrola procesu druku, zapewnienie wysokiej jakości produktu,
  • konserwacja maszyny i utrzymanie jej w należytym porządku,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • praca zgodna z obowiązującymi przepisami BHP i procedurami firmowymi.

Nasze oczekiwania:

  • preferowane wykształcenie średnie poligraficzne i/lub minimum dwuletnie doświadczenie w branży poligraficznej, najlepiej we wklęsłodruku i/lub maszynach sztancujących,
  • doskonałe widzenie barw,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie, samokontrola i samodyscyplina,
  • motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych, obejmujący m.in.:
    - prywatną, bezpłatną opiekę medyczną,
    - okolicznościowe bony zakupowe,
    - dofinansowanie do różnych form zajęć sportowych i kulturalnych,
  • pracę w młodym zespole w nowoczesnej, międzynarodowej firmie która mocno się rozwija oraz posiada ugruntowaną pozycję na rynku,
  • środowisko pracy o ponad przeciętnym poziomie bezpieczeństwa oraz ergonomii.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: elzbieta.jawien@ar-carton.com wpisując w temacie „Drukarz” lub do siedziby firmy: AR Carton Kraków Sp. z o.o. Stanisławice 360, 32-015 Kłaj.