Wydarzenia

Będzie projekt "Ambasador". Ramki na tablice rejestracyjne dla każdego

Mirosław CISAK

Kilka miesięcy temu na służbowej terenówce burmistrza Bochni pojawiły się ramki na tablice rejestracyjne w barwach miasta, co zakończyło tzw. „aferę naklejkową”. Wkrótce ramki będą dostępne dla każdego chętnego właściciela pojazdu.

W środę, podczas posiedzenia komisji kultury, szef wydziału promocji poinformował, że ramki z hasłem „Bochnia - Miasto Soli” to element szerszego projektu, który został wymyślony już w listopadzie zeszłego roku.

- Tych ramek mamy znacznie więcej. One czekały do wiosny. Projekt „Ambasador” będzie miał dwie odsłony. Pierwsza to właśnie ramki na tablice rejestracyjne. W tym roku chcemy, aby każdy kto będzie chciał, mógł stać się ambasadorem miasta, poprzez promowanie jego walorów. Nie musi to być mieszkaniec Bochni, może to być każdy kto utożsamia się z tym miastem - powiedział Tomasz Ryncarz, naczelnik wydziału promocji i rozwoju miasta.

- Jest to projekt „Ambasador”, więc kilku ambasadorów zachęcimy do tego, żeby wzięli udział w tym projekcie. Nie będę strzelał nazwiskami, już niedługo zobaczycie państwo na plakatach, informacjach prasowych. Chcemy, aby nasi mieszkańcy będąc na wakacjach mogli się pochwalić, że są z Bochni - dodał Tomasz Ryncarz.

Czytaj również:
Koniec „afery naklejkowej”

comments powered by Disqus

Najnowsze