Wydarzenia

Robert Dudek zastępcą komendanta policji w Bochni

Tomasz STODOLNY

Podinsp. Robert Dudek został we wtorek 18 kwietnia mianowany p.o. I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Pomoże w kierowaniu jednostką nowemu komendantowi - od miesiąca szefuje jej mł. insp. Tadeusz Stachak.

Na zdjęciu: podinsp. Robert Dudek.

Podinspektor Robert Dudek jest absolwentem Politechniki Krakowskiej Wydziału Inżynierii Elektrycznej. Pracę w policji rozpoczął w 1991 r. jako Policjant Komisariatu Policji XIII w Krakowie w Sekcji Operacyjno-Dochodzeniowej. Od 1993 pełnił służbę jako asystent, a następnie specjalista Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Rejonowej Policji w Bochni.

W kwietniu 2003 roku został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Bochni i przez wiele lat z funkcją tą łączył zadania Oficera Prasowego bocheńskiej policji.

Zgodnie z rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie od dnia 18 kwietnia 2017 roku pełni obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.

W trakcie służby podinsp. Robert Dudek ukończył szereg kursów zawodowych i specjalistycznych: m.in. studium podyplomowe w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w 1996 roku, kurs dla oficerów prasowych w Szkole Policji w Słupsku i kursu managerski w Szkole Policji w Pile w 2003 roku, a także kurs zarządzania w jednostce organizacyjnej Policji w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w 2013 roku.

Zobacz też: Tadeusz Stachak nowym komendantem policji w Bochni

 

comments powered by Disqus

Najnowsze