Wydarzenia

Szczepan i Sylwia przed wyprawą na Mount Everest

tim

29 marca w Hotelu Nowa Bochnia odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Spotkania na Mount Everest”. Pomysłodawcą spotkań jest Szczepan Brzeski, który zaprasza na opowieść związaną z wyprawą na Mount Everest, która rozpoczyna się 4 kwietnia br. Będzie to próba zdobycia ostatniego 9 szczytu z Korony Ziemi. Szczepan idzie ze swoją partnerką Sylwią – która ma szanse zostać najmłodszą w historii Polką, która zdobędzie Mount Everest...

Spotkanie 29 marca dotyczyć będzie przygotowań do wyprawy oraz motywacji. Szczepan i Sylwia chcą pokazać na swoim przykładzie ze „Chcieć to móc” i że marzenia są po to aby po nie sięgać.

Kolejne spotkania, już po powrocie z wyprawy zostaną przeprowadzone w czerwcu. 3 spotkania zostaną przeprowadzone w gimnazjach bocheńskich. W ramach spotkań odbędą się m.in. krótkie warsztaty związane z funkcjonowaniem sprzętu.

Organizatorem spotkań jest Stowarzyszenie Bochnia i Sól oraz Everteam2017. Zadanie jest współfinansowane ze środków Gminy Miasta Bochnia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00.
Więcej informacji na jego temat możecie odszukać na stronie www.postkanianaszczycie.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/715624398644626/.

comments powered by Disqus

Najnowsze