Wydarzenia

Drugie spotkanie z grami planszowymi

tim

W sobotę 4 marca w Miejskim Domu Kultury w Bochni po raz drugi spotkali się miłośnicy gier planszowych. Jak poprzednio było tłumnie, wesoło i ciekawie. Zaprezentowano kolejne gry, rozegrano turnieje. Była dobra zabawa, nagrody i dużo satysfakcji.

Około 80 osób postanowiło spędzić sobotnie popołudnie przy stolikach z grami planszowymi. Grano całymi rodzinami, w gronie przyjaciół i znajomych lub z instruktorami. Partnerzy/sponsorzy projektu ufundowali nagrody w turniejach, nie brakło więc i ducha rywalizacji.

Organizatorzy już dziś zapraszają za miesiąc 8 kwietnia: - Spotkanie z grami planszowymi to świetna alternatywa dla popołudnia przed telewizorem, gromadząca ludzi przy wspólnej zabawie w dobrej atmosferze pełnej wzajemnej życzliwości. Wystarczy zebrać rodzinę lub znajomych i przyjść do domu kultury, gdzie czeka mnóstwo gier a instruktorzy chętnie tłumaczą ich zasady.

Podczas kwietniowego spotkania znów będzie kilka miłych niespodzianek, a szczegóły ich dotyczące na bieżąco można śledzić na facebooku, gdzie utworzona została grupa „Planszówkowa Bochnia”.

Organizatorami imprezy są: Łukasz Tkaczyk, MDK, Aspiranci, partnerami i sponsorami: Rebel.pl, Portal Games, Lucrum, Albi.

comments powered by Disqus

Najnowsze