Wydarzenia

Koncepcja "Drogi nad Rabą" i konsultacje

tim

Urząd Miasta Bochnia opublikował na swojej stronie internetowej koncepcję przebiegu „Drogi nad Rabą” biegnącą w okolicy ul. Na Kąty z uwzględnieniem wniosków mieszkańców. Do 17 marca można zgłaszać wnioski i uwagi.

- W nawiązaniu do ustaleń na spotkaniu konsultacyjnym w dniu 14.12.2016r. w Urzędzie Miasta informuję, iż została opracowana koncepcja przebiegu „Drogi nad Rabą” biegnącą w okolicy ul. Na Kąty z uwzględnieniem wniosków mieszkańców - poinformował magistrat.

Z koncepcją przebiegu drogi można zapoznać się:

- w Urzędzie Miasta, Wydz. GKIŚ pok. 07 w godzinach pracy,
- u radnego Adama Grabosia (dane do kontaktu TUTAJ).

Przebieg „Drogi nad Rabą”.

Wnioski i uwagi do przedstawionego rozwiązania projektowego można wnosić na piśmie do 17 marca br. składając je na Dzienniku Podawczym Urzędu Miasta Bochnia przy ul. Kazimierza Wielkiego 2.

Przypomnijmy, że „Droga nad Rabą” to jeden z punktów programu wyborczego burmistrza Stefana Kolawińskiego. - „Droga ta, oprócz zwiększenia zakresu bezpieczeństwa przeciwpowodziowego, odciąży ruch drogowy na ul. Proszowskiej. Dodatkowym atutem będzie usytuowanie wzdłuż tej drogi ścieżki rowerowej, która połączy się z solnym szlakiem turystycznym Salina Cracoviensis” - napisał Stefan Kolawiński w swoim programie.

comments powered by Disqus

Najnowsze