Wydarzenia

PRACA: Firma COLD zatrudni na stanowisko konstruktor technolog

Ogłoszenie płatne

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe COLD Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek Spółka Jawna 32-700 Bochnia ul. Łany 6, producent urządzeń chłodniczych i gastronomicznych poszukuje pracownika do pracy na stanowisku:

KONSTRUKTOR TECHNOLOG

Opis stanowiska:

  • wsparcie techniczne procesu produkcyjnego
  • projektowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • znajomość oprogramowania Typu AutoCAD, Inventor
  • znajomość zagadnień z obróbki mechanicznej aluminium, PCV oraz blach
  • bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych
  • mile widziane doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę przy ciekawych innowacyjnych projektach
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadry@cold.pl z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"