Wydarzenia

Ruszył nabór projektów rewitalizacyjnych

tim

W związku z trwającymi pracami dotyczącymi opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bochnia na lata 2017-2026 burmistrz Bochni ogłosił nabór projektów rewitalizacyjnych.

Przedsięwzięcia zgłaszane do umieszczenia w Gminnym Programie Rewitalizacji należy opisać w karcie projektu rewitalizacyjnego, dostępnej do pobrania na stronie www.bochnia.eu, w zakładce „Rewitalizacja” oraz Biuletynie Informacji Publicznej, również w zakładce „rewitalizacja”.

Ostateczny termin przyjmowania kart projektów wyznaczono na 6 marca do godziny 15:30.

Wypełnione karty projektów należy złożyć na Dzienniku Podawczym UM Bochnia w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej na adres mailowy: rewitalizacja@um.bochnia.pl.

- Przed zgłoszeniem projektu należy zapoznać się z diagnozą, stanowiącą podstawę do ustalenia obszaru rewitalizacji i prowadzenia programowania działań rewitalizacyjnych w Bochni, w tym planowania projektów rewitalizacyjnych - poinformowali urzędnicy.

Diagnoza jest dostępna publicznie w zakładce „Rewitalizacja” na stronach internetowych www.bochnia.eu oraz bip.malopolska.pl/umbochnia.

comments powered by Disqus

Najnowsze