Wydarzenia

PRACA: Firma Miloo zatrudni Inżyniera ds. fotometrii

W związku z dynamicznym rozwojem firma Miloo Electronics Producent wysokiej jakości oświetlenia LED poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier ds. Fotometrii

Miejsce pracy: Miloo Electronics, Nowy Wiśnicz, Laboratorium Fotometrii działu R&D.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i wykonywanie pomiarów fotometrycznych,
  • Tworzenie raportów i dokumentacji dotyczącej produktów oświetleniowych,
  • Udział w procesie tworzenia nowych produktów, w szczególności projektowaniu układów optycznych,
  • Wykonywanie analiz produktów dostępnych na rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (w szczególności powiązane z zakresem Techniki Świetlnej),
  • Podstawowa znajomość oprogramowania typu CAD (w szczególności Solid Works),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do ciągłego dokształcania się i poszerzania kompetencji.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży oświetleniowej,
  • Znajomość oprogramowania do projektowania oświetlenia: Dialux, Relux,
  • Znajomość innych języków obcych.

Firma oferuje:

  • Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o polskim kapitale,
  • Pracę w zgranym zespole w miłej atmosferze,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Szkolenia, szerokie możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 833)".

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: info@igloo.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami.