Wydarzenia

Bieg po Puszczy: Zbieramy na leczenie Agnieszki!

Tomasz STODOLNY

1 kwietnia w Puszczy Niepołomickiej odbędzie się bieg charytatywny na dystansie 6 i 18 km. Wpisowe i wolne datki zostaną w całości przekazane na leczenie walczącej z rakiem Agnieszki Wietrzak z Leksandrowej. Jest szansa na dobry uczynek w pięknych okolicznościach przyrody!

Zdjęcie ilustracyjne / źródło: www.pixabay.com / licencja: CC0 Public Domain

To zupełnie oddolna inicjatywa bocheńskich biegaczy - tych samych, którzy w grudniu spontanicznie zorganizowali Bieg Świętych Mikołajów dostarczając prezenty do bocheńskiego domu dziecka - czytaj TUTAJ.

Teraz celem jest zbiórka pieniędzy dla Agnieszki z Leksandrowej. Bieg odbędzie się na znanych każdemu miejscowemu biegaczowi trasach treningowych w Puszczy Niepołomickiej: start przy szlabanie w Damienicach, a potem leśnymi alejkami do wyboru 6 lub 18 km.

Pomysłodawcy mają już wstępną zgodę nadleśnictwa na przeprowadzenie biegu, teraz mocują się z innymi tematami. Dyskusja trwa w otwartej grupie na Facebooku - jeśli możecie i chcielibyście w jakikolwiek, nawet najmniejszy sposób, pomóc w organizacji przedsięwzięcia zajrzyjcie TUTAJ.

A w sobotę 1 kwietnia zapraszamy na charytatywne bieganie po Puszczy!

comments powered by Disqus

Najnowsze