Wydarzenia

Wycieczka w Gorce z PTTK

tim

Bocheński oddział PTTK zaprasza w sobotę 14 stycznia na wycieczkę w Gorce. Jest to kolejny wyjazd w ramach zdobywania odznaki Głównego Szlaku Beskidzkiego.

W wycieczce mogą wziąć udział tylko turyści indywidualni (dorośli) o odpowiednim przygotowaniu do wędrówek w trudnych warunkach górskich. Wycieczka odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.

Koszt wyjazdu: członkowie PTTK (opłacone składki) - 60 zł, pozostali - 65 zł. W ramach wpisowego organizatorzy zapewniają: przewóz uczestników rajdu autokarem, ubezpieczenie NNW, opiekę przodownika.

Obowiązki uczestników: właściwy ubiór i ekwipunek dostosowany do warunków górskich, przestrzeganie zarządzeń kierownika wycieczki.

Informacje dodatkowe:

- Każdy uczestnik idzie na własną odpowiedzialność.
- Organizator i kierownik wycieczki nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i szkody wynikłe w czasie wycieczki zarówno wobec uczestników jak i osób trzecich.
- Zbiórka uczestników 14.01.2017 r. o godz. 07:30 obok kościółka szkolnego w Bochni. Planowany powrót 14.01.2017 r. ok. godz. 18:00.
- Zapisy w Biurze Oddziału PTTK do 09.01.2017 r. z równoczesną wpłatą kosztów wyjazdu.

Program wycieczki:

- Przejazd na trasie: Bochnia – Myślenice – Rabka-Zdrój – Obidowa.
- Przejście piesze: Obidowa-Parzygnatówka – Schronisko PTTK Stare Wierchy – Schronisko PTTK na Maciejowej – Maciejowa – Rabka-Zdrój (PKP).
- Czas przejścia: ok. 4:30 h.
- Długość trasy: ~ 11,4 km; suma podejść: ~ 320 m.
- Przejazd na trasie: Rabka-Zdrój – Myślenice – Bochnia.

Zapisy oraz dodatkowe informacje w biurze Oddziału PTTK ul. Bernardyńska 10, 32-700 Bochnia, tel. 14 612 27 62, e–mail: pttkbochnia@interia.pl.

comments powered by Disqus

Najnowsze