Wydarzenia

PRACA: Dyckerhoff zatrudni w Bochni

Ogłoszenie

Ogłoszenie płatne

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata  na stanowisko:

Pracownik działu produkcji i przewozu materiałów

Miejsce pracy: zakład produkcji betonu w Bochni i Krakowie

Zadania:

Pracownik odpowiedzialny będzie za pobór kostek betonu na budowach, ich przewóz do właściwego laboratorium oraz dalszą analizę. Praca wymaga sprawności fizycznej, związanej z przenoszeniem ciężkich elementów.

Wymagania:

· wykształcenie średnie
· prawo jazdy kat. B – wymagane będą codzienne wyjazdy na budowy prowadzone na terenie województwa małopolskiego

Oferujemy:

· stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· szkolenia z zakresu technologii betonu

Prosimy o przesłanie oferty (CV, list motywacyjny ) mailem na adres: aplikacja@dyckerhoff.pl z opisem w temacie wiadomości „rekrutacja Kraków, Bochnia".

Szczegółowe informacje o firmie dostępne są na stronie internetowej www.dyckerhoff.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.