Wydarzenia

PRACA: Contimax zatrudni mechanika utrzymania ruchu

Firma produkcyjna Contimax S.A. z Bochni, poszukuje kandydata na stanowisko:

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Bochnia

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technologicznych,
  • Bieżące identyfikowanie i usuwanie powstałych awarii,
  • Ścisła współpraca z działem produkcji w zakresie wymiany informacji o awariach i przeglądach,
  • Aktywne uczestnictwo w projektach modernizacyjnych i optymalizacyjnych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Samodzielność i operatywność.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn,
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu elektryki,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na wysokim poziomie,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Duże możliwości rozwoju kompetencji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@contimax.pl

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)."