Kręgi Kobiet: O akcji metamorfozy "Kobieta zmienną jest"

Tekst: Tomasz STODOLNY

Bohaterkami marcowego spotkania Kręgu Kobiet będą organizatorki II edycji darmowej akcji METAMORFOZY ,, KOBIETA ZMIENNĄ JEST,, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkanek Bochni i okolic.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Ania trenerka personalna, Agnieszka dietetyk, Kasia stylistka, Ola makijażystka, Manuela fotograf tworzą team wykwalifikowanych, sympatycznych, otwartych na wyzwania specjalistek.

Podczas spotkania Ania i Agnieszka opowiedzą nam o całej akcji i podpowiedzą, jak można się do niej zgłosić. Skąd taki pomysł, jakie były efekty pierwszej edycji, czego może oczekiwać zwyciężczyni i jakie mają plany na przyszłość – te i inne pytania zapewne padną podczas naszego spotkania.

Co jeszcze?
Każda z Pań będzie miała okazję zasięgnąć porady ekspertek:
Ani/ konsultacja treningowa, jak zacząć, jak ćwiczyć, gdzie ćwiczyć, jak się motywować oraz Agnieszki/ porady dietetycznej . Dla chętnych Agnieszka będzie miała ze sobą wagę ANALIZATOR SKŁADU MASY CIAŁA (analiza wagowa dostępna za symboliczną opłatą).

WSTĘP WOLNY
Miejsce: klub Orinoko, Storynka 10
Termin: 16.03.2016 r. o godz. 18.30

Więcej informacji na temat akcji „KOBIETA ZMIENNĄ JEST” tutaj:
http://www.centerfit.pl/metamorfoza-informacje/

Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/201597370207780/

ANNA ADAMCZYK

Pomysłodawczyni akcji Matemorfoza i główny organizator. Od kilku miesięcy właścicielka mobilnego fitness klubu działającego na terenie Bochni, Brzeska i okolic. Z powołania i pasji Instruktorka fitness i Trener Personalny. Zaraża swoją pozytywną energią nawet najbardziej ponure osoby.

AGNIESZKA KUPCZYK

Współorganizatorka akcji. Właścicielka lokalnej firmy dietetycznej Diet-Fit. Jej życiowa pasją jest poszukiwanie i pogłębianie wiedzy na tematy związane z dietą, żywieniem oraz ich wpływem na prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny organizmu.

Agnieszkę cechuje duża determinacja i zapał w podjętych działaniach, co procentuje osiąganiem przez klientów dobrych wyników w założonych wspólnie celach.

 

 

comments powered by Disqus