PRACA: Firma PULSAR zatrudni programistę

Ogłoszenie płatne

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Firma PULSAR Sp.j. wiodący w Europie producent urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz telewizji przemysłowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA C#

Miejsce pracy: Łapczyca k. Bochni (woj. Małopolskie) przy A4

Główne zadania

  • Tworzenie aplikacji dla systemów automatyki przemysłowej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: informatyka, elektronika, elektrotechnika, automatyka, itp.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość zagadnień związanych z programowaniem obiektowym
  • Znajomość FRAMEWORK MICROSOFT.NET
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość języka C/C++
  • Znajomość ASP.NET MVC, JAVASCRIPT, HTML
  • Znajomość platform WINDOWS FORMS
  • Umiejętność pisania aplikacji na system operacyjny ANDROID

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: praca@pulsar.pl