PRACA: Specjalista ds. eksportu

Ogłoszenie płatne

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Firma PULSAR Sp.j. wiodący w Europie producent urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz telewizji przemysłowej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. eksportu

Miejsce pracy: Łapczyca k. Bochni (woj. Małopolskie) przy A4

Główne zadania

  • Nawiązywanie relacji biznesowych z klientami
  • Budowa sieci dystrybucyjnej na wybranych rynkach
  • Kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów eksportu
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku oraz aktywności konkurencji
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Udział w targach branżowych
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Znajomość specyfiki handlu zagranicznego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – prawo jazdy kat. B
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pracy z klientami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pakiet szkoleń produktowych na początku pracy
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: praca@pulsar.pl