Niezwykły sklep "Prezent z miłością" w Bochni

Ogłoszenie płatne

W sobotę 6 lutego w pasażu kamienicy Rynek 12 rozpoczyna działalność nietuzinkowy sklep. "Prezent z miłością" to miejsce wyjątkowe, w którym znajdziecie podarunki inne od tych, które są wynikiem przemysłowej oraz masowej produkcji z Chin. To prawdziwe perełki, idealne na zbliżające się Walentynki!

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Tutaj podarunki tworzone są własnoręcznie przez artystów z różnych zakątków Polski. Każdy prezent wykonywany jest "z miłością" gdyż praca, jaką wkłada artysta w jego wykonanie, jest bezcenna.

- Każdy z nas jest kimś wyjątkowym. Niezależnie od tego, ile mamy lat, jaki mamy zawód, płeć, kolor skóry, wykształcenie czy status społeczny. W głębi każdego ludzkiego serca jest pragnienie bycia kochanym, niepowtarzalnym, jedynym - mówi Agata Grapa, właścicielka sklepu.

- Tym bardziej pragniemy czuć się wyjątkowo w sytuacjach, kiedy obchodzimy ważne wydarzenia w naszym życiu: zaręczyny, ślub, jubileusz, urodziny, imieniny, komunię, chrzest lub kiedy doświadczamy takiego cudu, jak narodziny dziecka. To chwile szczególne, które pragniemy pamiętać przez całe życie.

Pomysł powstania sklepu zrodził się, by choć w małej części odpowiedzieć na te pragnienia ludzkich serc.

Mocną stroną sklepu jest indywidualne podejście do klienta: dobranie prezentu do danej osoby i okazji. Dla osób żyjących w "ciągłym biegu" są przygotowane gotowe zestawy upominkowe, do których można będzie dołączyć własną dedykację.

Znajdziecie tutaj także prezenty dla smakoszy: wyjątkowe mieszanki herbaty i kawy oraz wyroby z czekolady.

Warto wspomnieć, że jeśli ktoś chciałby przynieść własny lub własnoręcznie wykonany prezent, to na życzenie klienta zostanie on pięknie zapakowany i dostosowany do danej okazji.

"Prezent z miłością" jest skierowany do dużych i małych, których łączy jedno pragnienie - chęć stworzenia czegoś wyjątkowego dla kochanej osoby.

* * *

W sobotę, w dniu otwarcia sklepu, na klientów czekać będzie słodki poczęstunek i drobne upominki dołączane do zakupionych towarów. Na pierwszych 50 osób czekają też bony podarunkowe do wykorzystania w znajdującym się po sąsiedzku biurze regionalnym Oriflame (makijaż, pielęgnacja dłoni).

UWAGA! Wśród wszystkich osób, które do Święta Zakochanych 14 lutego polubią profil sklepu na Facebooku wylosowana zostanie sympatyczna nagroda.

Sklepik znajduje się na parterze kamienicy Rynek 12, obok caffeterii (wejście także od strony ul. Kraszewskiego).

Czynne: Pon. - Pt. 10.00. -17.00 , Sob. 10.00 -15.00