W weekend mobilne lodowisko na Rynku

Tekst: tim

W najbliższy weekend 30-31 stycznia Bochnię odwiedzi mobilne lodowisko. Jeździć będzie można za darmo na Rynku w godzinach od 11 do 20. Do wspólnej zabawy zapraszają Bank BGŻ BNP Paribas i Radio Zet.

"Kronika Bocheńska" i Gracje

Na uczestników spragnionych zimowych wrażeń, zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych, czekają liczne atrakcje oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest rodzinny wyjazd o wartości 10 000 zł.

Oprócz gratisowej wypożyczalni łyżew i lodowiska dla wszystkich chętnych, organizatorzy przygotowali smakowite niespodzianki, gry i konkursy, a wieczorem specjalną dyskotekę na lodowisku przy największych przebojach muzycznych.

- Darmowe lodowiska to kolejna akcja Banku BGŻ BNP Paribas, która wpisuje się w naszą długofalowa strategię - być blisko lokalnych społeczności. Jako bank oferujemy nie tylko świetne produkty bankowe i doskonałą obsługę, ale także proponujemy wydarzenia, które wzbogacają ofertę kulturalną i sportową miast - powiedziała Agnieszka Wilczyńska, kierownik Zespołu Trade Marketingu w Banku BGŻ BNP Paribas.

- Podobnie jak Kino pod Gwiazdami, czy Miasteczko Świętego Mikołaja, również mobilne lodowiska są dla nas doskonałą okazją do nawiązania bliższych relacji z mieszkańcami miast, w których znajdują się nasze oddziały. Zapraszamy do wspólnej zabawy na łyżwach - dodała A. Wilczyńska.

Szczegóły akcji na www.darmowelodowiska.pl.

comments powered by Disqus