PRACA: "Galeria Bocheńska" zatrudni grafika

www.GaleriaBochenska.pl

"Kronika Bocheńska" i Gracje

GRAFIK

MIEJSCE PRACY: BOCHNIA

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie projektów, wizualizacji oraz materiałów
    marketingowych i promocyjnych
  • projektowanie grafiki (logo, ulotki, plakaty, gazetki produktowe,
    wizytówki etc.)
  • projektowanie materiałów inbound marketingowych, tworzenie grafiki stron internetowych
  • administracja stronami www
  • przygotowanie materiałów do druku
  • współpraca z działem marketingu w zakresie prowadzonych projektów
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi: agencje reklamowe, drukarnie

Wymagania:

  • doskonała znajomość pakietu Adobe (InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator) poparta portfolio
  • umiejętność projektowania kreacji do wykorzystania na wielu
    nośnikach: outdoor & indoor, prasa, ulotki, BTL
  • znajomość zasad DTP
  • doświadczenie w tworzeniu projektów na potrzeby www i Internetu (banery, social media, newslettery)
  • bardzo dobra znajomość CSS / HTML
  • znajomość platformy WORDPRESS
  • kreatywność, wysokie poczucie estetyki i zmysł artystyczny
  • umiejętność pracy w zespole
  • twórcze podejście do stawianych wyzwań
  • zaangażowanie i samodzielność

Mile widziane:

  • umiejętności fotograficzne w zakresie fotografii packshotowej /
    towarowej
  • retusz zdjęć

Oferujemy: Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@bochnia.pl