Wydarzenia

Auto Szkoła LUZ zaprasza na wiosenne kursy

Artykuł promocyjny

Ośrodek Szkolenia Kierowców zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii A i B. Najbliższe terminy 28 marca i 4 kwietnia 2017.

U nas możecie już teraz uczyć się jazdy w samochodach Skoda Fabia - takie auta niebawem bedą oficjalnymi pojazdami egazminacyjnymi w MORD Tarnów.

Nadal utrzymujemy bardzo wysoką procentową zdawalność na wszystkich kategoriach prawa jazdy tj. kat. AM,A1, A2, A, B, B+E, C,C+E oraz świadectwa kwalifikacji zawodowych zarówno w Tarnowie jak i w Krakowie. Jest to skutkiem systematycznej poprawy jakości naszej bazy szkoleniowej i zaangażowania instruktorów.

U nas możecie już teraz uczyć się jazdy w samochodach Skoda Fabia - takie auta niebawem bedą oficjalnymi pojazdami egazminacyjnymi w MORD Tarnów.

Mamy nadzieję że nasi kursanci są zadowoleni z naszej pracy pomimo ze nie zawsze udaje się zaliczyć egzamin za pierwszym podejściem.

Auto Szkoła Luz Bochnia serdecznie zaprasza do naszej siedziby przy ul. Kazimierza Wlk. 22 na kolejne kursy.

Najbliższy kurs rozpoczynamy 28.III oraz 5 IV 2017. godz.15.00.

Zobacz też: www.luzosk.pl  |  Tel. 790 340 400

ZAPRASZAMY!

* * *

W związku z systematycznym rozwojem naszej firmy i wzrostem liczby osób szkolonych szukamy osób, które chciałyby pracować w zawodzie instruktora nauki jazdy. Oferujemy pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
601 294 360 lub 605 316 854.

 

 

 

 

Najnowsze