Wydarzenia

PRACA: Firma Auto Serwis Andrzej Budyś szuka pracownika na stanowisko mechanik pojazdów samochodowych

Ogłoszenie

Firma działająca w Brzeźnicy nie daleko Bochni założona w 2008r . Wykonuje usługi w zakresie: napraw samochodów osobowych i dostawczych, obsługa i naprawa klimatyzacji, geometria kół, wulkanizacja, spawanie aluminium.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy: Brzeźnica koło Bochni

Zakres obowiązków:

  • geometria kół,
  • obsługa klimatyzacji,
  • naprawa i diagnostyka układów paliwowych,
  • diagnostyka komputerowa,
  • naprawa układów hamulcowych, napędowych i kierowniczych
  • wymiana opon i naprawa

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe o kierunku mechanik pojazdów samochodowych,
  • Mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie listu motywacyjnego oraz CV na adres: abudys@o2.pl