Wydarzenia

Bezapelacyjna Gracja: Anita Jawień - zdjęcia

- „Czytelnicy Kroniki nie pozostawili najmniejszych wątpliwości, komu powinien przypaść tytuł Gracji Bocheńskiej 2014. Wyróżniająca się urodą i smukłą sylwetką, a przede wszystkim skromnością i dziewczęcym wdziękiem Anita Jawień otrzymała więcej głosów niż wszystkie pozostałe kandydatki razem” – informuje w najnowszym wydaniu miesięcznik, który jest organizatorem konkursu.

Na nową Grację czekało tyle nagród i upominków, że ilustrowana relacja z ich odbioru od sponsorów zajmuje dwie strony pisma, a trzecią w całości wypełnia… portret Anity wykonany tuż po rozstrzygnięciu konkursu. Jej zdjęcie otwiera także relację ze studniówki II LO, którego jest uczennicą. Po maturze zdobywczyni tytułu zamierza studiować geodezję i kartografię na AGH.

* * *

Natomiast w internetowej zabawie na fanpage’u portalu Bochnianin.pl triumfowała Justyna Tobiasz, która w chwili zamknięcia głosowania w Kronice (19 stycznia o północy) miała 1340 polubień, a pierwszą piątkę stanowiły jeszcze Wiktoria Waśniowska – 1291, Karolina Dziurdzia – 780, Anita Jawień – 637 oraz Magdalena Stachura – 282.

 

* * *

Równocześnie z zakończeniem 11. edycji konkursu rozpoczęła się tegoroczna. - O tytuł Gracji Bocheńskiej 2015 mogą ubiegać się uczennice wszystkich bocheńskich szkół średnich. Zgłoszenia przyjmuje redakcja Kroniki Bocheńskiej.

 

 

 

Najnowsze