Salina Nova: Pójdźmy na wybory

Artykuł sponsorowany

Szanowne Bochnianki, Szanowni Bochnianie!

Bocheńska Fundacja „Salina NOVA” postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Bochni organizując podczas trwającej kampanii wyborczej dwie debaty plenarne z udziałem Kandydatów na Burmistrza Bochni. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta. Wydarzenia te były obszernie relacjonowane przez najważniejsze lokalne media, którym dziękujemy za sprawne i rzetelne udostępnienie relacji z debat szerokiej opinii publicznej.

Debaty stanowią część projektu pn. „BOCHNIANIE WSPÓŁDECYDUJĄ”, którego celem jest wypracowanie Społecznej Koncepcji Rozwoju i Odnowy Śródmieścia Bochni. Zapraszamy do zapoznania się z tą inicjatywą na stronie WWW.NOWEMIASTOSOLI.PL.

W najbliższą niedzielę 30 listopada, po raz kolejny w tym miesiącu, pójdziemy do urn. Przed nami II tura wyborów na Burmistrza Bochni.
Naszym zdaniem wybory te są najważniejszymi ze wszystkich, gdyż dotyczą one bezpośrednio nas mieszkańców, jakości życia i perspektyw na przyszłość w naszym mieście (praca, wypoczynek, zamieszkanie). W ciągu najbliższej kadencji 2014-2018 liderem i kreatorem rozwoju naszego miasta będzie wybrany przez nas Burmistrz Bochni.

Dlatego zachęcamy wszystkich Państwa do tego, aby 30 listopada br. wyjść z domów i zagłosować. Nie zniechęcajmy się do wyborów. Kontrowersje czy brak wiarygodności przeprowadzonych wyborów samorządowych w niektórych miejscach w Polsce to nie powód, aby nie głosować.

Pójdźmy na wybory w Bochni! Niechaj frekwencja będzie wysoka ! Wspólnie zdecydujmy o przyszłości naszego miasta!

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Bocheńskiej Fundacji „Salina NOVA”

Adam Piskór - Prezes Zarządu Fundacji
Artur Loryś - Wiceprezes Zarządu Fundacji
Zdzisław Szklarzewicz – Członek Zarządu Fundacji